sative

Sative z wygraną w ostatnim meczu fazy grupowej Immunity Season 4

Sative wygrywa kolejny mecz w Immunity Season 4 i tym sposobem kończy fazę grupową.

Sative w czwartek miało przystąpić do ostatniego meczu fazy grupowej Immunity Season 4. Rywalem miała być drużyna Polarist Gaming.

Co prawda ekipa Sative i tak już miała zapewniony awans do fazy play-off, więc walka toczyła się o to, kto zajmie trzecie miejsce w sezonie zasadniczym. W najgorszym wypadku Sative spadłoby na piąte miejsce w tabeli.

Mecz jak równy z równym?

Chcielibyśmy streścić wam przebieg meczu, ale niestety nie możemy, bo mecz się nie odbył. Polarist Gaming było już ostatnim rywalem Sative w fazie grupowej i z pewnością zawodnicy chcieli zakończyć ją z przytupem.

Nieoczekiwanie jednak już we wtorek Polarist Gaming oddał mecz walkowerem, co oznaczało, że 3 punkty – jak i trzecie miejsce, powędruje dla zespołu Sative.

W fazie zasadniczej, wyższe miejsca zajęły tylko formacje: Ab Ovo Esports oraz wszystkim dobrze znane Juniorki.

Skład Sative CS:GO:

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.