sative

Sative z wygraną w kolejnej kolejce Immunity S4

Sative wygrywa swoje spotkanie w Immunity Season 4.

Sative tradycyjnie jak w każdy czwartek przystąpiło o godzinie 18:00 do spotkania w Immunity S4. Ich rywalem była ekipa FC Dziąsełka Skorzęcin. Mecz był rozegrany w systemie BO2, a kibice mogli oglądać transmisję na platformie Twitch.

Kompromitacja rywali?

Pierwszą mapę zawodnikom Sative przyszło rozegrać na Trainie… I jakby to powiedzieć… Nastąpił kompletny pogrom rywali. Pistoletówki wygrane… A w zasadzie każda runda została wygrana i Sative wręcz odesłało swoich przeciwników na stację po bilet, kończąc pierwszą część spotkania wynikiem 16:0.

Kolejny pogrom?

Po jednostronnym Trainie, zawodnicy przenieśli się na mapę Mirage. Tutaj przebieg spotkania był już nieco inny. Ponownie bardzo dobry start zaliczyło Sative. Wygrali oni pierwszą pistoletówke po stronie tt i przez większość czasu przeważali, lecz  przy wyniku 3:7 zespół FC Dziąsełka Skorzęcin wziął się za odrabianie strat i zakończył o dziwo pierwszą połowę wynikiem 8:7.

Jednak nie wszystko idzie po myśli

Mimo świetnego startu na początku meczu, podczas drugiej połowy Sative przegrało pistoletówke i tym sposobem oddaliło się od wyranej. W pewnym momencie ich przeciwnicy wygrywali już wynikiem 11:7 i wtedy Sative postanowiło wziąć się za odrabianie strat, doprowadzając do 11:10.

Wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, lecz znów ich rywale odskoczyli i szybko sprowadzili Sative na ziemie. W pewnym momencie przeciwnicy prowadzili nawet wynikiem 15:11 i dzielił ich tylko jeden punkt od remisu w tym spotkaniu.

Sative jednak zaprezentowało pod koniec świetną grę, dzięki czemu padł remis 15:15. Następnie w dogrywce zawodnicy naszego partnera nie oddali żadnej rundy rywalom i wygrali także drugą potyczkę – tym razem wynikiem 19:15.

Jak sytuacja w tabeli?

Dzięki kolejnemu zwycięstwu, Sative zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli. Drużyna rozegra kolejny mecz przeciwko Polarist Gaming już w ten czwartek.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.