sative

Sative z serią wygranych w turnieju Mighty Five Esports

Drużyna Sative wygrywa baraże w turnieju Mighty Five Esports.

Zawodnicy dywizji CS:GO Sative, dostali się do baraży turnieju Mighty Five Esports, w których udało im się pokonać wszystkich rywali.

Uzupełnienie stawki

W barażach rozgrywanych w ramach zmagań Mighty Five Masters, tylko dwie drużyny miały szansę na dalsze pozostanie w turnieju. Jedną z nich okazał się zespół Sative.

Przebieg baraży

Od wtorku od godziny 17:00 ekipa Sative miała do rozegrania cztery spotkania. Pierwsze przeciwko soCLOSE esport, do którego przystąpili w niepełnym składzie, a za jednego z ich zawodników musiał zagrać stand-in. Nie przeszkodziło im to jednak w wygraniu całego meczu wynikiem 16:11.

Do kolejnych spotkań Sative przystąpił już w pełnym składzie, wygrywając wszystkie pojedynki.

Wyniki spotkań barażowych Sative:

  • Sative 16:11 soCLOSE esport
  • Sative 16:11 ADHD
  • Sative 16:0 Szpule Esports (walkower)
  • Sative 16:10 Team NOLF Gold

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.