sative

Sative z remisem w spotkaniu SL

Sative remisuje swoje spotkanie w ramach turnieju CS:GO SL.

Sative w sobotę o godzinie 19:30 przystąpiło do spotkania w ramach SL. Mecz był rozgrywany w systemie BO1, a spotkanie transmitowane na platformie Twitch.

Poprzednim razem porażka, może teraz wygrana?

Rywalem Sative była ekipa Kingz EC z którą mierzyli się na mapie Train. Sative zaczęło dość źle, ponieważ od przegranej pistoletówki. Zdołali jednak nawet wyjść na prowadzenie 7:4, lecz ostatecznie pierwszą połowę zakończyli wynikiem 8:7.

Jak równy z równym

Następna pistoletówka po stronie terrorystów wpadła już na konto Sative. Później zawodnicy znów wyszli na lekkie prowadzenie, lecz przy wyniku 12:9 mecz do końca był już całkowicie wyrównany i zakończył się wynikiem remisowym – 15:15.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.