sative

Sative z przegraną w pierwszym spotkaniu ESEA Intermediate #37

Sative przegrywa swój pierwszy mecz w ramach 37 Sezonu ESEA Intermediate.

Sative w ostatni piątek o godzinie 22:00 rozpoczął swoje zmagania w ramach 37 sezonu ESEA Intermediate.

Sative blisko wygranej

Rywalem Sative w tym pojedynku był niemiecki zespół Fate Walkers Esports. Drużyna S-ek rozpoczęła zmagania na Nuke’u dość dobrze, czego efektem był wynik 9:6 w pierwszej połowie. Po zmianie stron jednak czar prysł, a Sative zmuszone było gonić rywali.

Przy wyniku 10:12 Polacy wyszli nawet na prowadzenie i w pewnym momencie wygrywali 14:12. Koniec końców rywale zdołali doprowadzić do dogrywki, która zakończyła się porażką Sative wynikiem 17:19.

Źródło: Sative

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.