sative

Sative z porażką w 5 kolejce Immunity

Dywizja Sative CS:GO z kolejną porażką w 4 Sezonie Immunity.

Sative rozegrało kolejne spotkanie w Immunity. Mecz odbył się po krótkiej przerwie spowodowanej przesunięciem piątej kolejki na rzecz otwartych kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski.

Rywalizacja z Ab Ovo Esports

Przełożenie spotkania o następny tydzień, nie wiele jednak dało Sative. Tradycyjnie mecz odbył się w czwartek o godzinie 18:00.

Rywalem Sative była ekipa Ab Ovo Esports, a zmagania obu formacji można było oglądać na platformie Twitch.

Kiedy przełamanie?

Po trzech remisach i jednej porażce Sative przystąpiło do meczu z nadzieją o wywalczenie pierwszych oficjalnych 3 punktów.

Pierwsza mapa

Mirage zakończył się wynikiem 16:12 dla Ab Ovo Esports. Momentami Sative nawet przeważało różnicą kilku wygranych rund, lecz nie zdołali utrzymać tego stanu do samego końca i ostatecznie przegrali.

Druga mapa

O ile na pierwszej mapie Sative przeważało kilkoma rundami, tak na mapie Inferno zrobili sobie sporą zaliczkę. Po stronie terrorystów w pewnym momencie wygrywali nawet wynikiem 9:2, jednak to ich rywale ponownie zaprezentowali się lepiej, robiąc comebacka i wygrywając te spotkanie wynikiem 16:14.

Nowa passa?

Jeszcze 2 kolejki w tył, Sative prezentowało swoją passę remisów. Zawsze był to przynajmniej jeden punkt do przodu. W chwili obecnej powoli przeradza się to w passę porażek, która nie wygląda już tak kolorowo. Oby Sative szybko postarało się odbić od dna.

Tradycji musi stać się zadość!

Chyba nikogo nie zdziwi, jeżeli powiemy wam, że następny mecz Sative w czwartym sezonie Immunity zostanie rozegrany… W czwartek. Zapewne jak dotychczas i w tym przypadku mecz będzie streamowany.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.