sative

Sative z porażką w 4 kolejce Immunity

Sative przegrywa swoje spotkanie w 4 kolejce Immunity.

W Czwartek o godzinie 20:00 Sative przystąpiło do spotkania dotyczącego 4 kolejki Immunity. Mecz tradycyjnie był rozgrywany w systemie BO2. Transmisję zmagań, mogliście śledzić na platformie Twitch.

Może tym razem zwycięstwo?

Dla Sative mógł to być niesamowity sprawdzian umiejętności, chociażby ze względu na to, że ich rywalem była ekipa Juniorki, która zajmuje w obecnej chwili pierwsze miejsce w tabeli.

Weryfikacja planów

Po tym spotkaniu, o przeciwniku Sative możemy powiedzieć jedno – raczej nie widać, by wspomniany zespół, zamierzał w najbliższym czasie opuścić pozycję lidera rozgrywek.

Mecz rozpoczął się na Inferno. Sative miało szansę wygrać mapę, ponieważ prowadziło wynikiem 15:14. Ostatecznie jednak doszło do dogrywki, gdzie Juniorki wygrały 19:16.

Walka o utrzymanie serii

W tym momencie wiadomo już było, że ekipa Sative może jedynie powalczyć o czwarty remis w tym turnieju.

Zawodnicy spotkali się na Dust 2, gdzie to właśnie Juniorki przerwały dotychczasową serię remisów zespołu Sative, wygrywając spotkanie wynikiem 16:3.

Przygotowania do kolejnego spotkania

Rezultat na pewno nie zadowala Sative, więc obstawiamy, że ostatecznie ta porażka, podziała motywująco na całą drużynę. Czy tak się stanie, przekonamy się podczas kolejnego meczu w ramach ligi Immunity.

Źródło: Sative

Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.