sative

Sative z nowym pomocnikiem

Do ekipy zajmującej się prowadzeniem Sative dołącza CiseK.

Sative poinformowało niedawno swoich fanów, o dołączeniu w szeregi organizacji osoby, która od teraz będzie odpowiedzialna za prowadzenie fanpage’a gamingu.

Kim jest nowy nabytek Sative?

Wspomnianą wyżej osobą, jest Szymon CiseK Ciszewski. Ma on obecnie 16 lat i od ponad pól roku tworzy posty dla dobrze wszystkim znanego serwisu o nazwie Superion.pl. Teraz będzie także wspierał działania Sative, w którym zajmie się poszerzeniem grona odbiorców organizacji w mediach społecznościowych.

Nowy rozdział w życiu każdego to i nowe wyzwania. Nie inaczej jest i tym razem. Jak pójdzie Szymonowi w nowym zespole i czy podoła temu zadaniu? Dowiemy się za jakiś czas.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.