sative

Sative z 2 porażkami w ostatnim tygodniu

Sative w poprzednim tygodniu zanotowało na swoim koncie dwie porażki.

Sative w poprzednim tygodniu rozgegrałol dwa spotkania w ramach 35 sezonu ESEA oraz turniejuMighty Five Esports.

Niezbyt udany tydzień?

Na pierwszy ogień poszedł mecz w Mighty Five Masters przeciwko drużynie W11 Wydział Śledczy. Spotkanie było rozgrywane w systemie BO1. Pojedynek był dość jednostronny. Zawodnicy W11 wygrali go gładko wynikiem 16:5.

Kolejna wygrana w ESEA?

Następnie Sative przystąpiło do swojego już ósmego spotkania w ramach ESEA Season #35. Po poprzedniej wygranej, w czwartek przyszło im zmierzyć się zespołem orgless botz. Spotkanie było rozgrywane na mapie Overpass.

W tym pojedynku było widać już o wiele lepsze przygotowane zawodników Sative. Wciąż jednak było to za mało na wygraną.

Jaki bilans?

Ostatecznie po wyrównanym spotkaniu, Sative przegrało wynikiem 16:14. W tym momencie, organizacja w lidze ma bilans 5 porażek oraz 3 wygranych.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.