sative

Sative wygrywa swoje spotkanie w Immunity Season 4

Sative wygrywa swój pojedynek w kolejnym meczu Immunity Sezon 4.

Sative w ostatni czwartek o godzinie 20:00 przystąpiło do kolejnego spotkania w Immunity Sezon 4 w walce o dostanie się do fazy play-off. Mecz był stramowany przez Ingorancika na platformie Twitch.

Zacięty pojedynek?

Spotkanie tradycyjnie było rozgrywany w systemie BO2, a rywalem zespołu Sative była ekipa EPLS Esports. Na start została rozegrana mapa Train i po pierwszej połowie Sative przegrywało wynikiem 7:8. Wygrana pistoletówka pozwoliła im jednak zdominować rywali i zakończyć tę potyczkę wynikiem 16:10.

Bardziej wyrównana mapa

Następnie drużyny przeniosły się na Mirage. Na początku spotkania Sative zrobiło sobie dość dużą przewagę, ponieważ w pewnym momencie prowadzili wynikiem 9:2, lecz EPLS Esports wzięło się za odrabianie strat i pozwoliło sobie wygrać pozostałe rundy pierwszej połowy. Na tym etapie pojedynku Sative nie miało już tyle szczęścia i przegrało swoją pistoletówkę. Ostatecznie to potknięcie nie pozwoliło zniszczyć ich marzeń o zwycięstwie i wygrali również i tę mapę wynikiem 16:11.

Wygrana = faza play-off?

Sative na swoim koncie zaliczyło kolejne 3 punkty, jednak to wciąż za mało by dostać się do fazy play-off. W obecnej chwili zajmują 5 miejsce z 7 możliwych.  Wyniki spotkań i tabele rozgrywek można śledzić na stronie Immunity.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.