sative

Sative skompletowało skład CS:GO

Sative zaprezentowało na swoim fanpage’u nowy skład CS:GO.

Przez ostatnie kilka dni na fanpage’u Sative pojawiały się informacje odnośnie ich nowych zawodników, którzy od teraz będą reprezentować barwy organizacji w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Kompletny skład Sative CS:GO:

Informacje o zawodnikach

A skoro Sative zebrało tak pokaźną liczbę informacji o zawodnikach, to wypadałoby je tutaj w jakiś sposób wykorzystać. Poniżej możecie więc przeczytać info o graczach organizacji.

KanCzesio – 20-letni zawodnik, który w składzie Sative gości od 7 sierpnia 2019. Zawodnik grał w szeregach organizacji także na samym początku jej istnienia. Zatem jego przygoda z Sative rozpoczęła się w zasadzie już 29 lutego 2019 r. Ulubioną bronią Czesia jest R8 Revolver. Bardzo często przyjmuję rolę lurkera.

Varec – 17-letni zawodnik, który pełni rolę Entry Fraggera. Ulubioną bronią Vara jest AK-47, z którą najlepiej czuje się, gdy skacze po pociągach na Trainie.

Ki3lo – jest jednym z najmłodszych zawodników w drużynie. Ma on 16 lat. Mimo młodego wieku jest też jednym z tych, którzy w głównym składzie spędzili najwięcej czasu. Gra w zespole CS:GO od samego początku istnietnia Sative. Maksymilian związany jest z drużyną od  26 lutego 2019 roku. Ki3lo najlepiej czuje się na mapie Train, a jego ulubione bronie to AWP i SG553. Poza esportem gra od 12 lat również w piłkę nożną.

Mastertukan – Szymon tak samo jak Maksymilian ma 16 lat i z zespołem jest związany także od 26 lutego 2019 roku. Mastertukan w składzie pełni rolę drugiego Snipera. Oprócz Counter-Strike’a, lub sobie pograć w OSU i Rainbow Six Siege. Jeśli chce odciąć się od świata gier, zajmuje się programowaniem oraz grafiką. Szymon również prowadzi kanał na platformie YouTube, gdzie zamieszcza własne highlightsy z CS-a.

Bugi – 20-letni zawodnik, który w Sative pełni rolę in Game Leadera. Jego ulubioną mapą jest Train, więc można powiedzieć, że gracze Sative bardzo cenią sobie tą lokację. Najprzyjemniej gra mu się z SG553, a w wolnym czasie lubi polatać na Autotune. Jak się okazuje, Karol miał już wcześniej pewne powiązanie z organizacją. Pomagał chłopakom w kwalifikacjach do Project Focus. Oficjalna data dołączenia zawodnika do zespołu to 29 Stycznia 2020 roku.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.