sative news

Sative po 3 kolejnych spotkaniach w ESEA Intermediate #38

Sative w ostatnim czasie rozegrał kolejne trzy spotkania w ramach rozgrywek ESEA Intermediate.

Sative na przestrzeni ostatnich ośmiu dni, rozegrał trzy spotkania, które zaliczały się do 38 sezonu ligi ESEA Intermediate.

Pierwsze prawo Sative

W pierwszym meczu dywizja CS:GO reprezentująca barwy Sative pokonała formację Babos Gaming. Oponenci zdołali ugrać na Overpassie tylko dziesięć rund.

W kolejnym spotkaniu – zgodnie z pierwszym prawem Sative – musiał się przytrafić wypadek przy pracy. Aczkolwiek nie ma sensu zwalać winy za porażkę na zawodników S-ek. We wspomnianym tutaj drugim meczu, mierzyli się z niemieckim zespołem SoulFrost eSports, który obecnie ma bilans 8-1 i pewnie zmierza po play-offy.

Powrót do wygrywania

Trzeci pojedynek z PowerPill by GetLife to powrót do dobrej gry. Sative pokonuje przeciwnika wynikiem 16:10 na Vertigo, dokładając na swoje konto upragnione zwycięstwo.

A zwycięstw zawodnicy wspierani przez TaxiTeam będą w najbliższym czasie potrzebowali, ponieważ ich obecny bilans to na ten moment: 4 wygrane i 5 porażek.

Wyniki spotkań Sative w ESEA Intermediate:

  • Sative 16:10 Babos Gaming (Overpass)
  • Sative 7:16 SoulFrost eSports (Overpass)
  • Sative 16:10 PowerPill by GetLife (Vertigo)

Źródło: Sative


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.