sative

Sative odpada w półfinale Immunity Season 4

Dywizja Sative CS:GO odpada w półfinale Immunity Season 4.

Sative o godzinie 18:00 we wtorek, przystąpiło do swojego półfinałowego spotkania w ramach Immunity. Mecz był transmitowany na platformie Twitch.

Przeciwnikiem Sative była ekipa Polarist Gaming. Rywalizacja ta była o tyle ciekawa, że obie drużyny  spotkały się drugi raz w tym turnieju. Mecz w poprzedniej fazie rozgrywek zakończył się walkowerem na korzyść Sative.

Co się odwlecze, to nie uciecze

Pierwszą mapą na jaką przeniosły się drużyny, było Inferno. Sative zaczęło źle – od przegranej pistoletówki. Przy wyniku 5:5 to Sative postanowiło jednak przejąć inicjatywę i pierwszą połowę zakończyli wynikiem 10:5.

Na start drugiej połowy, Sative przegrało kolejną pistoletówkę. Ciągle jednak prowadziło i zakończyło tę mapę wynikiem 16:11, zdobywając pierwszy cenny punkt na swoje konto.

To już tylko formalność?

Następny pojedynek został rozegrany na mapie Mirage. Tutaj już nie było tak kolorowo. Sative przegrało swoją trzecią pistoletówkę, a później nie miało nic do powiedzenia. Widać było głód zwycięstwa u zawodników Polarist Gaming, którzy zakończyli pierwszą połowę wynikiem 12:3.

Czwarta runda pistoletowa i kolejna przegrana Sative, które w tym momencie przegrywało już wynikiem 13:2. W akcie desperacji postanowili oni zrobić wjazd na Bombsite A (na force) i dość łatwo go zajęli.

Mimo, iż wszyscy terroryści zginęli, to paka nie została rozbrojona na czas i w końcu Sative zgarnęło swoją 4 rundę. Od tej pory u Sative było widać poprawę gry. W pewnym momencie przegrywali już nawet tylko 9:14, lecz na odrabianie strat było już za późno i przegrali swoje drugie spotkanie wynikiem 9:16.

Walka o być albo nie być

Decydujące spotkanie zostało rozegrane na mapie Nuke. Tym razem Sative zaskoczyło pozytywnie, ponieważ zawodnicy wygrali pistoletówkę po stronie terrorystów. Niestety, to zawodnicy Polarnych z forcem wygrali swoją następną rundę i to oni prowadzili przez resztę spotkania kończąc pierwszą połowę wynikiem 11:4.

Po zmianie stron, Sative wygrało swoją drugą pistoletówkę. Wciąż jednak to nic nie zmieniało. Polarist Gaming cały czas przeważał. Ostatecznie Polarni wygrali trzecią mapę wynikiem 16:13 – meldując się tym samym w finale Immunity Season 4.

Nie wszystko stracone

Mimo przegranego półfinału, Sative odbędzie jeszcze jeden pojedynek w ramach Imunnity Season 4. Mowa tutaj o meczu o trzecie miejsce.

Źródło: Sative

Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.