sative

Sative odpada w ćwierćfinale 3 edycji Superion Cup

Sative przegrywa swoje ćwierćfinałowe spotkanie i żegna się z 3 edycją Superion Cup.

Sative o godzinie 18:00 w piątek rozpoczęło swoje zmagania w ćwierćfinale Superion Cup. Meczy był rozgrywany w systemie BO3. Na nieszczęście fanów Sative, mecz nie był nigdzie transmitowany.

Coraz bliżej finału?

Rywalem Sative był zespół Iltron esport. Niestety, tym razem półfinał nie był pisany dla Sative. Zespół przegrał dwie mapy z rzędu i żegnają się z turniejem zajmując 7-8. miejsce w rozgrywkach.

Przebieg spotkania

Na pierwszej mapie zawodnicy Sative zostali wręcz zmiażdżeni. Z kolei na drugiej próbowali jeszcze odwrócić losy meczu – wszystko jednak na próżno. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich rozegranych map.

Mecz przeciwko Iltron esport w ramach 3 edycji Superion Cup:

  • Sative 06:16 Iltron esport (Inferno)
  • Sative 12:16 Iltron esport (Train)

Na dniach, na fanpage’u organizacji może pojawić się podsumowanie całej przygody Sative w Superion Cup.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.