sative

Sative ma już rok

Sative postanowiło uczcić fakt, że funkcjonuje już na scenie esportowej od roku.

Sative może pochwalić się pierwszymi urodzinami. Organizacja została założona 20 lutego 2019 roku, co oznacza, że dzięki wsparciu własnej społeczności, przetrwała już okrągły rok na scenie esportowej.

Udany rok?

Okres ten upłynął Sative na zbieraniu cennego doświadczenia oraz na ciągłym rozwijaniu dywizji CS:GO, która nadal jest oczkiem w głowie tego gamingu.

Zgodnie ze wszystkimi publikowanymi dotychczas informacjami, ten stan rzeczy nie powinien się zmienić w nadchodzących miesiącach. fani tej gry – którzy kibicują Sative, mogą więc nadal spać spokojnie. A przynajmniej mogą obserwować poczynania Sative bez zbytniego martwienia się o przyszłość całego projektu.

Statystyki i inne liczby

Organizacja przygotowała także trochę statystyk podsumowujących ten burzliwy okres. Na fanpage’u Sative pojawiły się 102 posty, które łącznie zdobyły 904 reakcje. Strona została polubiona przez 202 osoby, a 211 użytkowników obserwuje poczynania Pomarańczowych na fejsie.

Przez samą organizację przewinęło się 11 zawodników oraz zostało podjętych 9 współprac – z czego 5 już w 2020 roku.

Co przyniesie 2020?

Osoby odpowiedzialne za Sative mają nadzieję, że kolejny rok będzie dla nich równie owocny. Wszystko jednak zależy od dalszego wsparcia ze strony fanów, którzy raczej nigdzie nie zamierzają się wybierać.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.