sative

Sative i TaxiTeam łączą siły

Dwie organizacje – Sative oraz TaxiTeam postanowiły połączyć swoje siły.

Sative podjął współpracę z TaxiTeam, w celu zapewnienia najlepszych warunków dla nowej dywizji CS:GO.

Zmiana dywizji w Sative i problemy z finansami

Sative w ostatnim czasie zakończył współpracę z dywizją CS:GO, która brała udział w rozgrywkach ESEA Open #36.

Początkowe plany zakładały rozpoczęcie poszukiwań nowej formacji, jednak – jak możemy przeczytać w poście, zamieszczonym na oficjalnym fanpage’u organizacji – na przeszkodzie stanęła kasa, a dokładniej jej brak.

Zabezpieczone środki, nie dawały możliwości pokrycia opłaty za kolejny sezon ESEA, co dość mocno odbiłoby się na jakości pozyskanej dywizji.

Pomocna dłoń

W wyniku zaistniałych problemów z finansami, Sative wolał zrezygnować z dalszego funkcjonowania na scenie esportowej i powoli szykował się do zakończenia działalności.

Niebawem jednak pojawiła się oferta ze strony TaxiTeam. Organizacja zobowiązała się pomóc w pokryciu kosztów ESEA, które stanowiły największą bolączkę S-ek. Dzięki temu, ostatecznie zobaczymy reprezentantów Sative w nadchodzącym, 37 sezonie.

Kiedy oficjalna prezentacja składu?

Oficjalnie, nie wiemy jeszcze kto dokładnie będzie występował w nowej dywizji CS:GO Sative. Wiemy natomiast, że obecnie, zespół ten bierze udział w rozgrywkach N.G.U.

Nowy skład dywizji CS:GO, która będzie reprezentowała barwy Sative w nadchodzącym sezonie ESEA, ma pojawić się niebawem na fanpage’u organizacji, także zachęcamy do jego śledzenia.

Źródło: Sative


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.