sycliknews

Ruszamy z projektem Syclik Esports Development Team

Jak mogliście przeczytać na naszym fanpage’u, Syclik Esports po kilku miesiącach posuchy, otwiera rekrutację do zespołu CS:GO. Nie będzie to jednak zwykły team…

A przynajmniej takie mamy założenie. Chcemy przetestować kilka rzeczy a przy okazji dać możliwość rozwoju kilku graczom, którzy będą chcieli z niej skorzystać.

Dlaczego Development Team?

Wszyscy zainteresowani nie powinni się martwić. Jest to nazwa robocza, która ma za zadanie przybliżyć wam w jakim celu zdecydowaliśmy się powołać taki twór do życia. Gracze będą normalnie reprezentowali barwy Syclik Esports. Chcemy jednak żeby nasz team przyczynił się w jakimś stopniu do powstania nowej drużyny na polskiej scenie, która w przyszłości przełoży się chociaż na jednego profesjonalnego gracza. Brzmi nierealnie? Pewnie tak. Nie zmienia to jednak faktu, że mamy kilka pomysłów odnośnie prowadzenia zespołu, które mogą się przełożyć na jego rozwój.

Dlaczego teraz?

Ponieważ wydaje nam się, że znaleźliśmy odpowiednią osobę, która będzie w stanie się tym zająć. Co więcej, będzie ona pełniła rolę jednego z graczy. Mamy nadzieję, ze przełoży się to na lepsze zrozumienie problemów, które zapewne pojawią się w trakcie tworzenia zespołu.

Gdzie mogę się zgłosić?

Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem. Jest to prosty formularz, który pozwoli nam wybrać odpowiednią grupę wartą przetestowania. Liczymy na wasze zgłoszenia, ponieważ to one decydują, czy uda nam się stworzyć własny team.

A co z całymi piątkami?

Niestety na chwilę obecną nie przewidujemy specjalnej oferty dla gotowych teamów. Ma to związek z naszymi poprzednimi przygodami, które skutecznie nas zniechęciły do przejmowania odpowiedzialności za tego typu składy. Wolim stworzyć drużynę od podstaw na naszych warunkach.

Możemy jednak zdradzić, że funkcjonujące już zespoły CS:GO, będą mogły liczyć na uzyskanie od nas sponsoringu. Więcej powiemy o tym w następnym tygodniu.

Tymczasem zapraszamy wolnych strzelców do wysłania zgłoszenia. Kto wie, może to właśnie TY będziesz częścią Syclik Esports?

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.