gamersarena

Ruszają zapisy do GamersArena CS:GO 5vs5 #2

Ruszają zapisy do drugiej edycji turnieju CS:GO organizowanego przez GamersArena.

Po udanym pierwszym turnieju, GamersArena rozpoczęło zapisy do następnej edycji, która po raz kolejny ma wyłonić dwie najlepsze drużyny. Tak jak i ostatnim razem, do zgarnięcia są ciekawe nagrody a także sloty do głównego turnieju.

Zapisy

Rejestracja trwa do 20 Lipca 2018, natomiast start rozgrywek jest przewidziany na 22 lipca. Miejsca są ograniczone do 64. Wpłata wpisowego odbywa się tak jak poprzednio: poprzez Paypala lub zwykły przelew bankowy.

Nagrody

Poniżej znajdziecie jak na razie pełną listę wszystkich rzeczy, które będziecie mogli wygrać, biorąc udział w rozgrywkach. Pula nagród nadal może się zmienić – bardziej na lepsze niż na gorsze. ?

Zwycięzca zmagań otrzyma:

  • 1x 200 zł na konto dla drużyny.
  • 5x Karambit Replika od firmy Epic Gadgets
  • 5x Kaspersky Total Security 2018
  • 1x Voucher 200 zł TanieCoinsy.pl (dla drużyny)

Dla drugiego miejsca przewidziano następujące nagrody:

  • 1x 100 zł na konto drużyny.
  • 5 x Karambit Replika od firmy Epic Gadgets
  • 5 x Kaspersky Total Security 2018

Dla MVP zmagań, przewidziana jest koszulka drużynowa GamersArena z własnym nickiem. Ponadto oba zespoły, które dotrą do finału, otrzymają ostatnie 2 sloty, umożliwiające udział w głównej lidze.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony głównej GA oraz do zapoznania się z regulaminem turnieju.

Źródło: GamersArena


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.