rush league news

Rush League Celtic Wizard – Mistrzostwa Polski Critical Ops Sezon 1

Rush League i Celtic Wizard Tournament wspólnie zorganizują turniej w grze Critical Ops.

Po kilku dobrze przyjętych turniejach w grze Standoff 2, Rush League postanawia zorganizować turniej dla sceny Critical Ops.

Organizatorzy i partnerzy

Rozgrywki będą organizowane we współpracy z projektem Celtic Wizard Tournament, a same zmagania będą funkcjonować pod nazwą: Rush League Celtic Wizard: Mistrzostwa Polski Critical Ops Sezon 1. Dla nas trochę przydługa, ale… Co kto woli!

Jeżeli chodzi o pulę nagród, to swoje trzy grosze dołoży na pewno deweloper gry – czyli CriticalForce oraz platforma GIZER. Promocje rozgrywkom będzie zapewniać serwer Discord: Polish C-OPS Media.

Transmisje oraz rozpoczęcie zapisów

Za transmisję poszczególnych spotkań odpowiadać będzie sprawdzona grupa casterów: HabiLive, Tetrispl oraz Mateusz Flosh Gajda.

Rejestracja do turnieju ma zostać otwarta na początku lutego. Więcej informacji na temat samego turnieju powinno pojawić się niebawem na fanpage’u Rush League.

Źródło: Rush League


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.