sycliknews

Rozpoczynamy test usługi #sycliknews

Przez ostatnie kilka miesięcy pracowaliśmy nad nową usługą i zmianami na stronie.

Nie wiemy, czy spodoba się wam nasz nowy pomysł na Syclik Esports. Mamy jednak nadzieję, że pomożecie nam go przetestować w praktyce.

Czym jest #sycliknews?

Zauważyliśmy, że amatorskie drużyny oraz organizacje esportowe (i nie tylko), mają problem z pozycjonowaniem się w internecie. Nie jesteśmy w tej kwestii profesjonalistami, ale trochę się na tym znamy. Stwierdziliśmy, że warto by było wykorzystać naszą wiedzę w praktyce. Stąd pomysł na darmową usługę, która da wam dodatkową reklamę.

Wystarczy, że podeślecie nam informacje do newsa (lub gotowego newsa – byłoby nawet lepiej), a my go zredagujemy i opublikujemy u nas na stronie. Proste?

Na początek testy

Co musicie zrobić, żeby nam pomóc? Wystarczy, że wejdziecie pod link przekierowujący do usługi #sycliknews i wyślecie nam własne zgłoszenie. Tylko tyle? Tak. Chcemy zwyczajnie przetestować czy wszystko działa. Jeżeli informacje będą prawdziwe, to z chęcią je udostępnimy na naszej stronie.

Po wysłaniu zgłoszenia dajcie nam znać na fejsie. Jak już wspomnieliśmy, są to testy i nie mamy 100% pewności czy wszystkie newsy do nas dojdą. Na tym etapie wolimy mieć potwierdzenie.

Co jeżeli nie mam dla was żadnej informacji?

Zawsze możesz nam wysłać zgłoszenie zawierające twoją opinię o poszczególnych polach lub o samym pomyśle. Nie obiecujemy, że zastosujemy się do tych rad, ale na pewno się z nimi zapoznamy.

Usługa będzie na stałe?

Jeżeli będzie zainteresowanie usługą, to zostawimy ją na dłużej. Na razie chcemy się dowiedzieć, czy ma to w ogóle sens.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.