blade csgo cup

Rozpoczyna się turniej 2 vs 2 od BLADE CSGO CUP

BLADE CSGO CUP startuje z obiecanym turniejem CS:GO 2 vs 2. Pojawiło się jednak kilka zmian.

BLADE CSGO CUP poinformowało na swoim fanpage’u o starcie rozgrywek 2 vs 2 dla graczy CS:GO. W związku jednak z mniejszą ilością zapisanych drużyn, niżeli organizatorzy zakładali na początku, zmianie uległa pula nagród – a co za tym idzie, także jej podział. Obecnie przedstawia się on w następujący sposób:

  1. miejsce – 144 zł
  2. miejsce  – 86 zł
  3. miejsce – 58 zł

Organizatorzy w opublikowanym poście wspominają także o problemach dotyczących ściągalności wpisowego. W wielu wypadkach musieli do samego końca zapisów, przypominać drużynom o wpłaceniu odpowiedniej kwoty.

Wszystkie przydatne informacje dotyczące zmagań 2 vs 2, takie jak: drabinka turnieju, regulamin rozgrywek oraz teamspeak, znajdziecie na fanpage’u BCC.

Źródło: BLADE CSGO CUP


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.