axide radar

Royalz Gaming otwiera fanpage’a

Royalz Gaming postanowiło utworzyć własny fanpage.

Royalz Gaming to nowo powstała drużyna esportowa, która postanowiła, że przyszła pora by założyć własny fanpage.

Czym jest Royalz?

Royalz Gaming to drużyna esportowa, która powstała z pasji do grania. Jej główne założenie polega na dążeniu do celu – nie zważając na przeszkody. Dlatego też jej zawodnicy nigdy się nie poddają i walczą do końca – a przynajmniej sami tak twierdzą.

Kto wpadł na pomysł?

Pomysłodawcą utworzenia wspomnianej strony na facebooku jest Kacper CreMzy Stasiuk. Jak sam stwierdził, celem nowo utworzonego fanpage’a jest promowanie drużyny esportowej a zarazem dotarcie do jak największej liczby odbiorców.

Czego można się spodziewać?

W tym celu na stronie facebookowej Royalz będą pojawiały się standardowe posty z wynikami spotkań. Planowane są także różne konkursy, które mają pozytywnie wpłynąć na aktywność użytkowników odwiedzających regularnie na fanpage.

Źródło: AxideRadar


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.