root gaming

ROOT Gaming wyrzucone z grona partnerów

W związku z nagminnym łamaniem przez ROOT Gaming postanowień współpracy, postanowiliśmy usunąć organizację z grona naszych partnerów.

ROOT Gaming mimo dołączenia do grona naszych partnerów, od dłuższego czasu nie wykazywał chęci do współpracy z naszą marką.

Łamanie zasad

Organizacja notorycznie łamała postanowienia dotyczące współpracy. Kiedy ostatnim razem próbowaliśmy nakłonić ROOT, żeby zastosował się do naszego regulaminu, otrzymaliśmy zapewnienie, że dotychczasowe problemy wynikały z pomyłki i niezwłocznie zostaną poprawione.

Brak reakcji na prośby

Od tego momentu minął już przynajmniej tydzień, a wspominane problemy, nadal nie zostały rozwiązane przez organizację. W związku z takim obrotem spraw, postanowiliśmy dłużej nie drążyć tematu i z dniem dzisiejszym, ROOT Gaming zostaje wyrzucone z grona partnerów Axide.

Pierwszy taki przypadek

Co ciekawe, jest to pierwszy tego typu przypadek od momentu reaktywacji serwisu. Wcześniejsze rozstania odbywały się na zasadzie zakończenia współpracy pomiędzy projektami a naszą stroną.

W momencie jednak, gdy dzieją się takie rzeczy, jakie miały miejsce w przypadku ROOT Gaming, nie możemy pozostać obojętni. Nie byłoby to fair wobec tych drużyn i organizacji, które stosują się do naszych założeń.

Źródło: Axide.pl


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.