touch bears

Rocznica działania Touch Bears

Touch Bears funkcjonuje już rok na scenie. Z tej okazji organizacja przygotowała dla swoich fanów konkurs.

Touch Bears 20 sierpnia obchodził rocznicę istnienia. Projekt początkowo działał pod nazwą Wild Bears. Z czasem przekształcił się w dzisiaj dobrze nam znane Touch Bears.

Wpływ ludzi

Organizacja nie byłaby w tym miejscu, w którym jest obecnie, gdyby nie wysiłek włożony przez Mateusza MaTZi Ziębę oraz komentatora: Filipa Verity Kaczmarka, a także fanów oraz sponsorów Touch Bears.

Statystyki fanpage’a

Organizacja przedstawiła także garść statystyk za okres od 2019 do 2020 roku. Okazało się, że w tym okresie pojawiło się na fanpage’u Bearsów 259 postów oraz 110 074 wyświetleń. Dodatkowo organizacja zebrała 531 polubień oraz 576 obserwatorów strony. Czy jest to dużo? Możecie ocenić sami.

Konkurs dla fanów

Dodatkowo organizacja przygotowała dla wszystkich swoich fanów konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody.

Źródło: Touch Bears


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.