panica.gaming

Rezultaty Panica.Gaming w wirtualnym Rajdzie Śląska

Panica.Gaming w wirtualnym Rajdzie Śląska zaliczyła swój najlepszy do tej pory występ w Wirtualnym Rajdowym Pucharze Polski.

Panica.Gaming podczas Rajdu Śląska uzyskała jedne z najlepszych wyników w ostatnim czasie. Udało się zdobyć także pokaźną liczbę punktów do klasyfikacji generalnej Wirtualnego Rajdowego Pucharu Polski.

Wyniki kierowców

Krzysztof Dej wystąpił za kierownicą Forda Fiesty R5. Zakończył rywalizację na 19 miejscu (na 107) i 9 (na 37) w klasie RC2.

Bartosz Walewski w Renault Clio IV R3T ukończył rajd na 37 miejscu i 7 (na 13) w klasie RC3. Łukasz Dąbkowski jadący Citroenem DS3 R3-MAX zajął 52 miejsce i 9 w klasie RC3.

Mateusz Malinowski w Subaru Imprezie WRC2003 został sklasyfikowany na 84 miejscu i 11 (ostatnim) w klasie WRC, a Jakub Skrzeczyński w Fordzie Fiesta MKVIII R2 ląduje na 97 miejscu w tabeli i 21 (ostatnim) w klasie RC4.

Klasa samochodów historycznych

Dariusz Nowak w Renault Clio Williams kolejny raz nie miał szczęścia i odpadł z rajdu na czwartym odcinku. Ostatecznie został sklasyfikowany na 67 miejscu i 12 (na 15) w klasie samochodów historycznych. Lepiej w tej klasie poradził sobie Mateusz Prokopik, który również wystartował w Renault Clio Williams. Uzyskał 82
miejsce i 14 (na 15) wśród samochodów historycznych.

Klasyfikacja drużynowa

Dzięki temu występowi, Panica.Gaming zdobywa w klasyfikacji drużynowej Wirtualnego Rajdowego Pucharu Polski całe 28 punktów.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.