revengers

Revengers Esports poszukuje nowej dywizji

Revengers Esports rozpoczyna poszukiwania nowego zespołu CS:GO.

Revengers Esports zdecydowało się na rozpoczęcie poszukiwań nowej, zgranej piątki, która będzie mogła reprezentować barwy organizacji w oficjalnych meczach. Dlaczego jednak Revengers postawiło na pełny skład? Powodem podjęcia takiej decyzji są doświadczenia z przeszłości, które można skrócić do sentencji: sklejki z losowych graczy się nie sprawdzają, a co gorsza nie wykonują poleceń kapitana zespołu.

Nie zamierzamy polemizować z tym stwierdzeniem – zapraszamy jednak wszystkich, którzy są zainteresowani dołączeniem do organizacji, żeby zostawili komentarz pod postem o rekrutacji. Kolejny krok to czekanie na wiadomość prywatną od menedżera Revengers Esports.

Źródło: Revengers Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.