syclik

Regulamin Syclik.pl

Syclik.pl doczekało się regulaminu, który mamy nadzieję – będzie spełniał swoje zadanie.

Miło jest nam ogłosić, że ukończyliśmy pracę nad pierwszą – a w zasadzie, to drugą wersją naszego regulaminu, który możecie znaleźć już na naszej stronie. Prace nad nim trwały trochę dłużej niżeli początkowo zakładaliśmy, ale jak się okazało, było chyba warto, bo w końcu mamy kawałek tekstu, który w mniejszym lub większym stopniu wyjaśni wam podstawy funkcjonowania tej strony.

Oczywiście jeżeli będziecie mieli jakieś pytania dotyczące regulaminu, to śmiało możecie je zadawać nam drogą mailową lub poprzez nasz fanpage – postaramy się odpowiedzieć na każde zapytanie tak szybko, jak tylko będziemy mogli.

Cel istnienia regulaminu

Tak jak wcześniej wspomniałem, regulamin ma uporządkować pewne kwestie, które są bezpośrednio związane z działaniem: strony jak i pozostałych rzeczy z nią związanych. Przykładem może być tutaj program partnerski i jego założenia. Na ich przepisywaniu dla klientów traciliśmy dość dużo czasu. Teraz będziemy mogli zwyczajnie podesłać wam linka i każdy z was będzie mógł zapoznać się z tymi informacjami w wolnej chwili. Dla nas to niewątpliwie uproszczenie – mamy nadzieję, że dla was także!

Coś nowego?

W regulaminie znajduje się kilka nowych rzeczy, które będziemy w najbliższym czasie dość mocno testować. Trochę więcej na ich temat rozpiszemy się w następnym wpisie, który powinien pojawić się już niedługo.


Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.