red eagles

Red-Eagles poszukuje trenera

Red-Eagles rozpoczyna poszukiwania nowego trenera dla swojej drużyny CS:GO.

Red-Eagles już od pewnego czasu wiedziało, że dotychczasowy trener zespołu CS:GO, zdecydował się odejść z organizacji. W związku z tym – po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, orły zdecydowały się na otwarcie rekrutacji na wyżej wspomniane stanowisko. Poniżej zamieszczamy kilka prostych wymagań, które musi spełniać każdy z kandydatów.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w trenowaniu innego zespołu
  • Kreatywność
  • Posiadanie marzeń związanych ze esportem

Jeżeli chcecie spróbować zostać trenerem drużyny CS:GO, wystarczy, że napiszecie komentarz pod postem dotyczącym rekrutacji lub zwyczajnie wyślecie swoje zgłoszenie w wiadomości prywatnej na fanpage organizacji.

Źródło: Red-Eagles


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.