proxima gaming

ProXima Gaming ze składem CS:GO

Nie minęło zbyt wiele czasu od rozstania w ProXima Gaming z poprzednią dywizją, ale organizacja znalazła już następców.

Celem nowego zespołu jest wejście do polskiej czołówki drużyn, a następnie walka o jak najlepsze lokaty w różnych turniejach europejskich. Cytując klasyka: łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. W osiągnięciu zaplanowanych celów ma pomóc następujący skład:

proxima gaming
Źródło: ProXima Gaming

Na fanpage’u organizacji zamieszczone zostało także oświadczenie kapitana teamu – Kadila. W następujących słowach wypowiedział się na temat nowego pracodawcy, którym jest wspomniana wcześniej ProXima Gaming:

Jest nam niezmiernie miło, że dostaliśmy szansę od Proxima Gaming, jesteśmy bardzo zadowoleni że będziemy reprezentować jej barwy.Organizacja daje nam na ten moment wszystko co potrzebnego do szybkiego rozwoju, jestem pewny że obie strony będą zadowolone ze współpracy!

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi #sycliknews.

 

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.