profersorki gaming

Profesorki Gaming z otwartą rekrutacją

Profesorki Gaming rozpoczęły rekrutację do dywizji CS:GO.

Profesorki Gaming otworzył rekrutację do zespołu CS:GO. Chęć grania pod tagiem organizacji mogą zgłaszać pojedynczy zawodnicy jak i całe zespoły. Ważne, żeby wszyscy gracze spełniali określone wymagania, które znajdziecie poniżej.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Cierpliwość
  • Ambicja
  • Posiadanie wewnętrznej motywacji do gry
  • Ukończone 18 lat
  • Powyżej 2500h na steamie
  • Poziom gry – top

Zapisy trwają do 30 września. Jeżeli jesteście zainteresowani dołączeniem w szeregi organizacji, musicie się zgłosić poprzez odpowiedni formularz. Zostały przygotowane dwa – osobny dla drużyn oraz osobny dla graczy.

Masz jakieś pytania?

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące rekrutacji, należy kierować je bezpośrednio do osób z zarządu: L000LEK oraz Keyzee rozwieją wasze wątpliwości.

Autorem informacji jest Jakub “L000LEK” Krasuski – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Profesorki Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.