prime4team

Prime4Team z czeskim zespołem CS:GO

Prime4Team dość nieoczekiwanie postawiło na czeską dywizję CS:GO.

Prime4Team jest jednym z nielicznych projektów, który w ramach swojej działalności, funkcjonuje także poza polskim rynkiem esportowym. Dywizja White – o której mowa w tym newsie, składa się z graczy pochodzących z kraju naszego południowego sąsiada – czyli Czech.

Zespół z Republiki Czeskiej

W skład dywizji P4T White wchodzą zawodnicy, którzy wcześniej reprezentowali takie drużyny jak: Varone eSports, Beeswarm.eu, Invactus i Firefly. Wszyscy są w wieku od 15 do 18 lat, dzięki czemu starsi gracze mogą wspierać swoim doświadczeniem młodszych, a różnica w wieku, nie powoduje żadnych konfliktów pokoleniowych.

Jest w nich potencjał

Jak przyznaje w rozmowie z nami Bartosz Wasowski – właściciel P4T, czeska drużyna może osiągnąć wiele na scenie esportowej. Uważa także, że przyjęcie w swoje szeregi zagranicznego teamu, jest dużym krokiem w stronę rozwoju i dalszego promowania marki Prime4Team.

Wewnętrzna opinia

Co mówią o swoim składzie sami zawodnicy? Zespół ten zmieniał się już wiele razy. Drużyna którą możemy obserwować teraz, jest ich zdaniem – najlepszą jaką udało się do tej pory złożyć. Jej głównym celem na ten rok będzie zdobycie rozgłosu w środkowej europie. W najbliższych miesiącach planowany jest także udział dywuzhu w słowackim turnieju offline: Y-Games LAN tournament. W 2019 r., team będzie chciał zakwalifikować się na MČR, czyli Esportowe Mistrzostwa Republiki Czeskiej.

Line-up Prime4Team White CS:GO:

  • Matěj BoRo Borovička
  • Michal CyronJ Mark
  • Michal fernyx Netík
  • Jakub benny Benek
  • Michal Ngrizz Vavřík
  • Martin Crispy Berner (trener)

Trzeba przyznać, że inwestowanie w czeski rynek esportowy, jest dość ciekawym sposobem na reklamę własnej marki. Zobaczymy jak w przyszłości potoczą się dalsze losy Czechów w polskich barwach.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.