polarist gaming

Pracowity dzień Polarist Gaming

Szykuje się pracowity dzień dla teamu CS:GO, który reprezentuje barwy Polarist Gaming.

Przed Polarist Gaming pracowity dzień – zespół ma do zagrania kilka spotkań. Pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 16:00. Przeciwnikiem polarnych będzie drużyna Prox Made. Następnie o 19:00 rozegrany zostanie mecz, decydujący o tym, która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A turnieju Touch of succes Challenge. Na 21:00 zaplanowane jest spotkanie, wliczające się do rozgrywek E-sport League.

Terminarz:

Wymuszona zmiana

Niestety w najbliższym czasie podstawowy zawodnik Polarist Gaming –  Radosław Radoo Drożdż, będzie niedysponowany. Zastępować zamiennie ma go dwójka graczy: Owocq oraz MinionLwG.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.