rush league news

Poznaliśmy zwycięzcę Rush League Winter Cup

Poznaliśmy zwycięzcę turnieju Winter Cup organizowanego przez Rush League.

Zakończyły się zmagania w turnieju Standoff 2 Winter Cup, którego organizatorem jest Rush League. Poznaliśmy zwycięzcę tych zmagań.

Wygrani turnieju

Najlepszą drużyną rozgrywek okazała się formacja LowKey, która automatycznie zgarnia tytuł mistrza oraz 1000G. Co więcej MVP turnieju okazał się zawodnik zwycięskiego zespołu – Anarchy. Jego współczynnik K/D wynosił po ostatnim meczu 1,64.

Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u Rush League, na wiosnę planowany jest już trzeci sezon. Dodatkowo w najbliższym czasie mają pojawić się także nowe materiały wprost z Winter Cupa. Na chwilę obecną potwierdzone są wywiady z zawodnikami.

Podziękowania

Organizatorzy podziękowali za wsparcie społeczności Standoff2 Polska oraz casterom w osobie: Tetrisa oraz Habiego , którzy mieli wymierny wpływ na wygląd transmisji poszczególnych spotkań.

Źródło: Rush League


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.