kbn esport

Powrót KBN Esports?

KBN Esports poinformowało swoich fanów o powrocie do aktywności.

KBN Esports wróciło do aktywnego działania na amatorskiej scenie CS:GO. Powrót nie byłby możliwy, gdyby nie pomoc ze strony pewnej osoby.

Pomoc od innej drużyny

Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u KBN, organizacja powraca dzięki zaangażowaniu ze strony właściciela Pulse E-sport, który od teraz pomaga w prowadzeniu całego przedsięwzięcia.

Poszukiwany IGL

Obecnie KBN posiada 4 graczy, których nicki nie zostały jeszcze podane publicznie. Obecnie organizacja skupia się na znalezieniu piątego zawodnika, który ma pełnić w zespole rolę IGL-a.

Rekrutacja do organizacji trwa

Nadal prowadzona jest także rekrutacja na poszczególne funkcje w organizacji. Jeżeli więc chcesz pomóc przy rozwijaniu marki KBN Esports, to zgłoś się w wiadomości prywatnej poprzez ich fanpage.

Źródło: KBN Esports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.