syclik

Poszukujemy ludzi do redakcji

Trwa nabór do redakcji Syclik.pl. Jeżeli chcesz nam pomóc przy prowadzeniu strony, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Od ostatniego ogłoszenia dotyczącego poszukiwań nowych ludzi do redakcji, minęło już trochę czasu i nie zgadniecie co się stało! Nadal potrzebujemy waszej pomocy przy prowadzeniu tej strony!

Otwarta rekrutacja!

W związku z tym, przypominamy o prowadzonej rekrutacji. Jeżeli interesujesz się: CS:GO, Fortnitem, esportem, amatorskimi drużynami i organizacjami, turniejami, ligami etc. To mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – szukamy takich ludzi jak TY!

Redaktorzy oraz newsmani

W pierwszej kolejności poszukujemy wszelkiej maści redaktorów oraz newsmanów. Ich zadaniem jest publikowanie treści na temat naszych partnerów oraz własnych – autorskich artykułów lub wywiadów, na różne tematy z pogranicza gier oraz esportu. Jeżeli więc chcesz nauczyć się lepiej pisać lub pokazać szerszej grupie czytelników swoje umiejętności pisarskie, to dołącz do nas!

Zapewniamy, że u nas zyskasz wiedzę na temat pisania tesktów, której nigdy nie zdobędziesz w szkole!

Ale nie tylko!

Praca dla redakcji Syclik.pl to nie tylko pisanie. Jeżeli uważasz, że nie poradzisz sobie z przygotowywaniem ciekawych informacji, które później będą publikowane na łamach naszego bloga – nic straconego! Nadal mamy dla ciebie kilka innych, pożytecznych prac, które pozwolą Ci pracować blisko z tekstami, które są u nas publikowane. Nie wierzysz? Napisz do nas, a na pewno coś się dla Ciebie znajdzie!

Jak się zgłosić?

Tradycyjnie, zgłoszenia można wysłać poprzez formularz kontaktowy na stronie oraz w wiadomości prywatnej, którą wysyłacie na nasz fanpage facebookowy. Zgłoszenie powinno zawierać garść informacji o kandydacie oraz jego poprzednie doświadczenie z pisaniem tekstów (jak go nie masz, to też o tym napisz – chcemy wiedzieć na czym stoimy).


Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.