polteam

POLteam zwycięzcą trzeciej edycji AMCS

POLteam ostatecznie okazał się najlepszym zespołem podczas trzeciej edycji turnieju AMCS. Nie obyło się jednak bez problemów.

POLteam może dopisać na swoje konto kolejne osiągnięcie. Tym razem husarze wygrali trzecią edycję turnieju #AMCS, organizowanego przez C.S E-Sport. O ile wynik końcowy może cieszyć zawodników, to same rozgrywki – od strony organizacyjnej, raczej nie stały na najwyższym poziomie.

Twitt który zamieścił Maciej Locker Tawkin (trener POLteamu) odnośnie jednego z meczów, chyba najlepiej obrazuje nam problemy, z jakimi musiały mierzyć się niektóre drużyny.

Z naszej strony możemy dodać, że zaskoczył nas brak jakiejkolwiek wzmianki o samym finale. Nie znaleźliśmy także drabinki z ostatecznymi wynikami. Trochę szkoda, bo wiele teamów bierze udział w tego typu zmaganiach, po to, by choć trochę się wypromować. Ciężko to jednak zrobić, gdy np. administracja nie publikuje informacji o przebiegu najważniejszych – końcowych meczów. Niezależnie jednak od oceny trzeciej edycji, kolejna jest już zaplanowana na czerwiec.

Dalsze plany POLteamu

Obecnie drużyna grająca pod banderą POLteamu, zamierza skupić się na osiągnięciu jak najlepszych rezultatów w meczach, które będą rozgrywane w ramach eXtreme League. Turniej ten ma być swoistym przetarciem przed kwalifikacjami do Złocieniec Game Festival, gdzie niewątpliwie zespół będzie chciał się pojawić.

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.