polteam

POLteam znajduje piątego

POLteam skompletował skład CS:GO, po nieoczekiwanym wyrzuceniu zawodnika.

POLteam znowu w pełnym składzie! W związku z wyrzuceniem z zespołu osoby, która była podejrzewana przez wielu ludzi, o granie na wspomagaczach, drużyna została niejako zmuszona do rozpoczęcia poszukiwań nowego zawodnika. Kandydat na to miejsce, musiał dopasować się umiejętnościami oraz charakterem do pozostałej czwórki. Ostatecznie po żmudnym procesie rekrutacji, team zasilił utalentowany gracz – Michał Siwers Kurp.

Próba odbudowania zaufania

Wspomniana wcześniej historia z haxem w zespole, odbiła się dość negatywnie na reputacji całego projektu. Świadczyć miały o tym niewybredne oceny, które pojawiły się w recenzjach na facebookowym fanpage’u drużyny. Niewątpliwie właścicielom POLteamu zejdzie trochę czasu, zanim uda im się odbudować utracone zaufanie. Mamy jednak nadzieję, że uda im się to zrobić, ponieważ naszym zdaniem, chłopaki wyciągnęli  odpowiednie wnioski z tej sytuacji.

Prezentacja nowego partnera?

Z informacji przedstawionych w social mediach drużyny, można takżę wywnioskować, że team niedługo zaprezentuje nowego partnera. Ma on odpowiadać za przygotowanie koszulek teamowych.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.