pol team

POLteam z urodzinami i konkursem

POLteam w związku z urodzinami ma dla swoich fanów konkurs.

POLteam ogłosił na swoim fanpage’u konkurs, który jest poniekąd wynikiem pierwszych urodzin, jakie organizacja ma przyjemność obchodzić. Dokładnie 12 października 2017 roku zaprezentowano pierwsze oficjalne informacje o powstaniu husarzy. Od tego czasu wiele się zmieniło, ale projekt nadal działa.

Urodziny dla każdego

Stąd też POLteam wpadł na pomysł, żeby uczcić to wydarzenie za pomocą konkursu. Do wygrania są: puszki Komodo (raczej wraz z zawartością), myszka gamingowa, Talon Blue od Tt eSPORTS, koszulka POLteamu i kilka innych suwenirów.

Jak wziąć udział w konkursie?

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Poniżej prezentujemy dokładną listę zadań do wykonania. Nie ma ich zbyt wiele, więc raczej każdy może wziąć udział w zabawie.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 19 października 2018 roku. Zostało więc jeszcze trochę czasu by dołączyć do zabawy.

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.