polteam

POLteam z nowym redaktorem

POLteam zdecydował się na pozyskanie nowego redaktora fanpage’a.

POLteam nie tylko pozyskał nową dywizję CS:GO, ale także zdecydował, że przyda się w organizacji nowa osoba, która będzie odpowiadała za publikowane w social mediach treści. Od teraz za nowe posty pojawiające się cyklicznie na łamach fanpage’a husarzy, będzie odpowiadał Grzegorz Czenio Piotrowski.

Nowy redaktor będzie miał niewątpliwie dość odpowiedzialne zadanie, które w najlepszym wypadku, może przysporzyć organizacji jeszcze większą ilość fanów. Jeżeli interesuje was to, jak Czenio poradzi sobie w nowej roli, to zapraszamy was do śledzenia fanpage’a POLteamu.

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.