pol team

POLteam z nowym logotypem

POLteam zdecydował się na zmianę dotychczasowego logotypu? Jak prezentuje się nowa wersja?

POLteam postanowił wymienić dotychczasowy logotyp na nowy, bardziej nowoczesny, który o wiele lepiej wpisze się w obecnie panujące trendy. Decyzja ta może budzić wśród fanów dużo kontrowersji. W końcu zamiana – jakby nie patrzeć, rozpoznawalnego husarza na stylizowane litery P i T, to jednak znacząca ingerencja w pozycjonowanie marki.

Każdy z was może sam ocenić, czy nowe logo to krok naprzód w rozwoju tej organizacji, czy może jednak lepiej było pozostać przy starszej wersji.

Fanpage ma już 500 like’ów

POLteam zebrał także niedawno okrągłe 500 polubień własnego fanpage’a. Dla jednych to dużo, dla innych mało. My natomiast powiemy, że gratulujemy przekroczenia tej liczby i mamy nadzieję, że licznik nowych lajków nie zatrzyma się w tym miejscu.

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.