pol team

POLteam w kwalifikacjach do Polbit Esport League

POLteam aktywnie spędził kolejny weekend, grając w kwalifikacjach do turnieju.  Zmianie uległ terminarz ligi APEL.

POLteam już od dłuższego czasu bierze udział w rozgrywkach League of Legends od Amateur Polish E-Sport League. W związku z kwalifikacjami do Polskiej Ligi Esportowej, zostały zmienione wszystkie terminy spotkań. Dzięki temu kibice poszczególnych drużyn, biorących udział w lidze APEL, mogą teraz zagłosować na mecz, który ma być transmitowany na żywo.

Oznacza to, że fani husarzy, mogą wesprzeć swoją organizację w wybierając do streamowania, mecz z TDX. Link do głosowania, znajdziecie na fanpage’u POLteamu w komentarzu pod postem.

Kwalifikacje do Polbit Esport League

POLteam brał udział w kwalifikacjach do Polbit Esport League. Niestety, brak stałego – piątego zawodnika, dał się we znaki. Mecz przeciwko formacji Dr Pepper Polska, rozpoczął się po myśli husarii, ale ostatecznie, spotkanie zakończyło się wynikiem 11:16 dla przeciwników.

Wygrani z tego starcia ulegli następnie Pride Academy. Całe zmagania wygrało ostatecznie Codewise Unicorns.

Zawodnicy POLteamu wezmą udział w kolejnych kwalifikacjach już w tą sobotę.

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.