pol team

POLteam poszukuje graczy FIFA

POLteam rozpoczyna poszukiwania graczy FIFA do własnej dywizji.

POLteam zdecydował się rozpocząć rekrutację do swojej nowej dywizji. Od 18 do 31 sierpnia gracze FIFA Ultimate Team będą mogli zgłaszać się w celu dołączenia do organizacji. Poszukiwani są dwaj zawodnicy grający na Xboxach oraz jeden rozgrywający swoje spotkania na PS4. Zgłoszenia należy wysyłać w wiadomości prywatnej na fanpage POLteamu.

Współpraca z Black Reality

Nowa rekrutacja ma zapewne związek z dołączeniem do POLteamu właściciela Black Reality – o czym nie tak dawno pisaliśmy na naszym blogu. Od teraz BR będzie działało jako platforma dla turniejów Fify (i nie tylko), natomiast wszystkie rzeczy związane z dywizjami i zawodnikami, staną się domeną husarzy.

Trening przed lanem

A skoro jesteśmy już przy dywizjach, to należy wspomnieć, że po odpadnięciu przez zespół CS:GO w ćwierćfinale turnieju ExistFear Cup, formacja zamierza zwiększyć intensywność treningów. Ten zabieg ma jeszcze lepiej przygotować zawodników do występu podczas rozgrywek offline o nazwie Złocieniec Game Festival.

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.