pol team

POLteam odpada w ćwierćfinałach Złocieniec Game Festival

POLteam kończy swoją przygodę z turniejem Złocieniec Game Festival na ćwierćfinałach.

Drużyna CS:GO reprezentująca POLteam zakończyła swoje zmagania w Złocieniec Game Festival na ćwierćfinałach. Jej przeciwnikiem w 1/4 był zespół Proton – jeden z dwóch późniejszych finalistów rozgrywek. Mimo wielkich ambicji i chęci ze strony husarzy, to wspomniani przeciwnicy wygrali mecz wynikiem 16:7 na mapie Train.

Miejsce w rozgrywkach

Dywizja POLteamu ostatecznie uplasowała się w przedziale od 5 od 8 miejsca, co zważywszy na dość ciekawą obsadę turnieju, powinno zostać uznane za całkiem dobry wynik. Przed formacją szykują się kolejne ważne zmagania – online jak i offline.

polteam

Źródło: POLteam, toornament.com


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.