polteam

POLteam o F.A.R League

Chociaż POLteam może być zadowolony ze swojego występu w F.A.R League, to jednak finał pozostawił pewien niesmak.

Wszystko za sprawą ostatniego spotkania, gdzie POLteam teoretycznie przegrał, oddając mecz walkowerem po jednej rozegranej mapie. Wszystko przez zawodnika drużyny przeciwnej, który zdaniem wielu osób, najzwyczajniej grał na wspomagaczach.

Zarzuty wobec administracji 

Pierwsze poważniejsze skargi na wspomnianego, byłego już gracza Existence Gaming, pojawiły się jeszcze w fazie grupowej turnieju. Niektóre z drużyn biorących udział w zmaganiach zgłaszały zastrzeżenia dotyczące jego gry. Niestety wszystkie wysyłane wiadomości odbijały się od administracji jak od ściany, czego efektem było przepuszczenie zespołu Existence do finału rozgrywek.

Więcej poszkodowanych

Nie zapominajmy, że jest o wiele więcej poszkodowanych ekip, niżeli tylko POLteam. Pozostałe zespoły, które rozgrywały spotkania przeciwko zawodnikowi Existence: NextGamers E-SportExtermination Snipers Team – EsportsDarkSmile oraz TooLuckyGamers, poniekąd zostały pozbawione możliwości dalszego kontynuowania zmagań. Wiąże się to także z mniejszą promocją, ponieważ im więcej meczów rozegrasz w tego typu lidze, tym bardziej jesteś widoczny.

Reakcja Existence Gaming

Można teraz gdybać, czy zachowanie Existence Gaming było w porządku i czy usilne trzymanie w składzie gracza, który notorycznie jest posądzany o cheatowanie, to najlepszy pomysł na promowanie organizacji. Trzeba jednak przyznać, że ostateczna decyzja EG o pozbyciu się problematycznego gracza, została przyjęta pozytywnie przez społeczność zebraną wokół POLteamu.

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.