polteam

POLteam na Grajewo Game Festival 2018

W ostatni weekend POLteam ze swoją dywizją CS:GO zagrał na Grajewo Game Festival 2018.

Wczoraj drużyna CS:GO reprezentująca POLteam, wzięła udział w turnieju finałowym Grajewo Game Festival 2018. Zawodnicy zostali przydzieleni do grupy B, wraz z takimi drużynami jak: Valkiria Gaming Young, KATA e-Sports Mix oraz Emeryci i Renciści.

Pierwsze koty za płoty, czyli mecz otwarcia!

Mecz inauguracyjny POLteam rozegrał przeciwko Valkiria.young na mapie Train. Spotkanie nie potoczyło się po myśli całej drużyny i zakończyło się porażką wynikiem 16:11. Jak zaznacza sama organizacja, dla niektórych zawodników był to pierwszy turniej LAN, co momentami dało się zauważyć. Stres, presja oraz brak pewności siebie, doprowadziły do popełnienia paru niepotrzebnych błędów, których nie udało się później naprawić. Po pierwszej kolejce na koncie husarzy widniało 0 punktów.

Mecz o wszystko

Drugie starcie POLteam rozegrał przeciwko ekipie: Emeryci i Renciści. W głowie chłopaków była świadomość, że to jest ostatnia szansa żeby wywalczyć wyjście z grupy. Był to mecz o wszystko. U zawodników widać było chęć zwycięstwa i mobilizację, lecz nie udało się tego przełożyć na wynik. Ostatecznie POLteam uległ 16:6 i szykował się do meczu o honor.

Mecz o honor

Gracze POLteamu nie odczuwali w tym spotkaniu już takiej presji jak na początku. Oznaczało to także brak szans na wyjście z grupy. Ostatni mecz przeciwko KATA e-Sports Mix, husarze wygrali 16:2, plasując się ostatecznie na trzecim miejscu w grupie. Po skończeniu mapy, pozostało jedynie się spakować, wyrzucić porażkę z głowy i skupić się na przygotowaniach do kolejnych rozgrywek. Jedynym pocieszeniem dla zawodników może być to, że drużyny z którymi przegrali znalazły się w finale całego turnieju.

Co dalej?

Jak informuje organizacja na swoim fanpage’u, cały team czeka teraz miesiąc ciężkiej pracy i doskonalenia swojej gry, ponieważ już wkrótce dywizja CS:GO reprezentująca POLteam, rozegra kolejny turniej offline w Złocieńcu. Czy zdobyte doświadczenie i zaznajomienie się z atmosferą panującą na lanach w Grajewie, pomoże im zająć zadowalające miejsce w kolejnych zmaganiach offline? Tego dowiemy się już niedługo!

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.