polteam

POLteam jednym z organizatorów turnieju eXtreme League

POLteam zaprezentował pierwsze informacje na temat turnieju eXtreme League.

Z okazji przekroczenia okrągłej liczby 200 polubień na własnym fanpage’u, POLteam zaprezentował pierwsze informacje na temat turnieju Extreme League. Za jego organizację odpowiadać będzie wspomniana wyżej drużyna oraz ekipa Space E-Sport Tournament.

Nagrody i wpisowe

Na chwilę obecną wpisowe wynosi 25 zł. Liczba miejsc jest jak na razie ograniczona do 32 teamów. Zapisy odbywają się poprzez formularz google’a. Wiemy, że w puli nagród znajduje się 700 zł, a także koszulki i gadżety ufundowane przez firmę Fullprinted.

Mecze fazy play-off będą rozgrywane na serwerach, których fundatorem jest Pukawka.pl. Spotkania te mają być także transmitowane przez takich casterów jak: Dominik Domek NowakowskiDominik Jefee K., czy też KXN Studio. 

polteam

Jeżeli chcecie otrzymać więcej informacji na temat samego turnieju, to zapraszamy do odwiedzenia fanpage’a drużyny POLteam.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

 

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.