pol team

POLteam dokonał kilku zmian

POLteam w ostatnim czasie przeszedł ogromne zmiany.

Wiele działo się w POLteamie w ostatnim czasie. Zamieszczone tutaj informacje dotyczą różnych gier, ale znalazło się także miejsce dla streamera… a raczej streamerki. Zapraszamy do lektury.

Zmiana w składzie CS:GO

Daniel bahhu Kowalczuk nie jest już graczem POLteamu. Organizacja podziękowała zawodnikowi za godne reprezentowanie drużyny CS:GO. Powodem zmiany są sprawy prywatne, które zmusiły Daniela do odpuszczenia grania na rzecz innych obowiązków. Co dalej z drużyną? Kto zostanie piątym zawodnikiem? Zapewne niedługo się tego dowiemy.

Dywizja LoL-a remisuje w lidze

Drużyna reprezentująca husarię w League of Legends, bierze udział w Amateur Polish E-Sport League. Ostatnio zespół stawił czoła formacji Night Lions Esports. Mecz z lwami zakończył się remisem, a POLteam może cieszyć się ze swojego pierwszego punktu w APEL.

Nowy członek zespołu

Do ekipy husarzy dołącza streamerka. Najwidoczniej w organizacji była potrzebna kobieca ręka. Tusiowa – bo to jej nick, będzie prowadzić transmisje na żywo dla POLteamu. Jej głównym zadaniem będzie komentowanie rozgrywek zespołu, a dodatkowo będzie prowadzić także instagrama. Jej transmisje można obejrzeć oczywiście na Twitchu.

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.