polish league

Polish Tournament od Polish League

Polish League rozpoczyna zapisy do turnieju CS:GO Polish Tournament #1.

Polish League rozpoczyna zapisy do nowego turnieju CS:GO. Tym razem będzie on rozgrywany pod nazwą Polish Tournament #1.

Zapisy do turnieju

Zapisy potrwają od 29 lipca do 28 sierpnia. Wpisowe wynosi 10 zł i należy je opłacić do końca trwania zapisów. Możne je wpłacać poprzez Paypal lub w skinach. Żeby zgłosić swój zespół do rozgrywek, należy wypełnić specjalnie przygotowany na tę okazję formularz. W zmaganiach ma wziąć udział 16 zespołów.

Losowanie par meczowych ma się odbyć 5 sierpnia, a start turnieju dzień później.

Pula nagród

Obecnie w puli nagród Polish Tournament #1 znajduje się 200 zł oraz 3 serwery i 3 klucze do gry CS:GO. Oczywiście wartość nagród może jeszcze wzrosnąć – wszystko zależy od sponsorów, których organizatorzy starają się przekonać do wsparcia turnieju.

Regulamin turnieju ma zostać opublikowany 10 sierpnia na fanpage’u organizatorów rozgrywek. Znajdziecie tam także wszystkie potrzebne i przydatne informacje dotyczące samych rozgrywek.

Źródło: Polish League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.