polish onions

Polish Onions – tworzenie drużyny CS:GO nie zawsze musi być zaplanowane

Polish Onions to kolejny przykład na to, jak zmienić “sklejkę” w team CS:GO.

I oczywiście, nie mówimy tutaj o robotach stolarskich! Polish Onions V2 początkowo miało być mixem na jednej turniej. Ostatecznie jednak utworzyła się drużyna.

Jak z mixa zrobić team?

Jak już wspomnieliśmy, zespół powstał… W zasadzie z przypadku. Dużą rolę odegrało tutaj spontaniczne podejście graczy do kompletowania składu. Początkowo team był tworzony z myślą o występie w eliminacjach do turnieju offline. Gdy udało mu się wywalczyć awans, zawodnicy zdecydowali się na dalsze kontynuowanie wspólnego grania.

Skład Polish Onions V2 CS:GO prezentuje się następująco:

  • Cygan
  • Loczek
  • OSKKARRR
  • CHICO
  • Boc1an

Turniej do przodu

W niedzielę Polish Onions V2 rozegrało mecz finałowy w ramach turnieju organizowanego przez Usiawy. Zmierzyli się tam z ekipą Legees. Grane były dwie mapy: Mirage oraz Overpass. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 na korzyść Cebulek (odpowiednio 16:7 i 16:14).


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.