polish league

Polish League z turniejem 1 na 1

Polish League startuje z zapisami do turnieju 1 na 1.

Polish League zdecydowało się na zorganizowanie pierwszego turnieju CS:GO 1 na 1. Jak na razie, rozgrywki mają funkcjonować pod nazwą Polish Meister 1v1. W turnieju mogą brać osoby z całej Polski. Wpisowe zostało ustalone na 5 zł (możliwość opłacenia poprzez Paypala lub w skinach), natomiast w puli nagród znajdzie się kwota w wysokości 200 zł oraz drobne upominki.

Ile zawodników ma wziąć udział w turnieju? Na razie dostępne są 32 sloty, więc wszystkim chętnym radzimy jednak się pospieszyć! Żeby zapisać się do rozgrywek 1 na 1, należy zgłosić się poprzez fanpage organizatora.

Źródło: Polish League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.